Běh s Adidasem

_Z0A1268

Ahooj!

Minulý týden jsem vás všechny přes facebook zvala na Adidas Runners Prague Launch, kterého jsem se tentokrát také zúčastnila a teď vám přináším detailní report, jak vlastně akce probíhala.

Jednalo se o výběh po Praze po jedné z tras. Na výběr bylo 5, 8 nebo 10+ km. Včera jsem ještě pořád cítila nohy po sobotním Spartan závodě, takže jsem si sucharsky vybrala pouze pětikilometrovou trať. Začátek byl v 18:00 v Adidasu na Příkopech, kde se dalo převléknout a odložit tašky, které byly potom převezeny do cíle trasy. Ještě před výběhem si každý z nás mohl vypůjčit na otestování tenisky s Boost technologií. Já už jedny Pure Boosty mám (mrkněte na ně TADY), takže jsem běžela ve svých.

Po startu se ještě naše skupinka rozdělila na rychlé a pomalejší běžce, takže abych zase nebyla úplný lempl, zvolila jsem tu rychlejší.

Skvělé bylo to, že byl běh prokládán cvičením, a to jsem byla ve svém živlu. Když náš běžecký trenér ještě zjistil, že jsem fitness trenér, dal mi pořádně zabrat. Dělali jsme dřepy, výpady, cviky na ruce, výskoky a mimo jiné běhali i Letenské schody.

Nakonec jsme uběhli skoro 8 kilometrů, což bylo příjemné překvapení na konci:)

Doběhli jsme do Jatek, kde se konala i afterparty se spoustou jídla a pití a kde se zároveň vyhlašovaly i soutěže o trénink s trenérem nebo jeden pár Boostů.

Kdyby měl někdo zájem, tyhle výběhy se konají každé úterý v 18:00. Je tam skvělá parta trenéru, se kterými je neskutečná sranda, takže určitě doporučuji vyzkoušet. A výběhy jsou samozřejmě free! 🙂 Veškeré info o výběhách najdete na Facebookové stránce Adidas Runners Prague.