Černou v létě nechci!

0S6B0220

Ahoj!

V první řadě se moc omlouvám, že jsem víc než týden nenapsala ani čárku. Zkouškové mě neuvěřitelně vyčerpalo a musela jsem všechen svůj volný čas vložit do učení. Díkybohu už mám všechno úspěšně za sebou a léto může začít. Tenhle pocit miluju a řekla bych že brzké léto po zkouškách je moje neoblíbenější část roku, protože ze mě spadne takových starostí a neuvěřitelně si oddychnu, že mám další semestr za sebou a můžu si plně věnovat tomu, co mě baví. A to je blog, cvičení a cestování:)

Dneska ráno jsem odmítla vstát dřív než je nutné, protože jsem z mojí poslední a zároveň nejtěžší zkoušky byla totálně vyčerpaná. Bylo to asi po měsíci, kdy jsem ani já, ani Vojta nemuseli vstávat kvůli tréninku nebo učení a konečně jsme měli čas řešit, co podnikneme v létě. A tak jsme mrkli na letenky a našli celkem levnou letenku na Island a hned jsme jí koupili. Takže na konci července razíme na ISLAND! JUCHŮŮŮŮ! Na Islandu jsem sice už byla asi před čtyřma rokama, ale vůbec mi to nevadí, protože jsou snad jen dvě země, kam se vždycky ráda vrátím – a to Norsko a Island.

Kromě Islandu máme v červenci naplánovaný ještě týdenní výšlap na Triglav ve Slovinsku a já se ještě zastavím pracovně na tři dny ve Valencii.

Možná se ještě vrátíme na pár dní do Tater nebo do Alp, kde budeme trénovat na výšlap Mt. Blancu, o kterém pořád básním.

Předevčírem jsme málem koupili letenky do Gruzie, ale ty nejlevnější nám utekly o pár minut.

Pořád oba sníme s Vojtou o pár týdnech v Nepálu, ale ještě pořád se nám nepodařilo sehnat vhodné letenky. Sezóna tam začíná na konci září, takže na to je ještě čas:) Moře u nás stoprocentně neproběhně, protože ani jeden nejsme díky naší hyperaktivitě válecí typ a já bych u moře asi umřela nudou 😀

A co vy? Co plánujete na léto vy? :)) Jezdíte radši k moři nebo jsou vaším živlem hory a národní parky? 🙂

Užívejte sluníčka!
E.

PicMonkey Collage
0S6B0225
0S6B0237
0S6B0255
0S6B0261

Photos by Martin Klesnil

WEARING: 

Vest – Only (Zoot)
Pants – H&M
Top – Lindex
Shoes – Nike
Handbag – Primark