Do fitka


_MG_1715_MG_1719
Ahoj běžkyně!

V první řadě bych chtěla poděkovat všem, co se zapojili do naší první soutěže s Adidasem, která byla na téma „nejlepší running fotka“.
V pátek byla vyhlášena už v pořadí druhá soutěž, tentokrát na téma „NEJLEPŠÍ RUNNING OUTFIT“, ale nějak jste mi to o víkendu flákali a já doufám, že to bylo jenom tím, že jste všichni měli rest days! Takže to přes týden napravte a posílejte fotky na Instagram s označením #adidasbloggerschallenge a @itstimetofit, ať taky vidíme, v čem nejradši běháte!:)) Soutěž končí v úterý ve 20:00!

Můžete opět vyhrát tohle Adidas tričko, které já už ze sebe nemůžu sundat a doufám, že Barborka, která vyhrála první soutěž taky! (Fotku, kterou mě úplně dostala do kolen, můžete vidět tady.)

Zároveň připomínám, že ve čtvrtek se bude konat VIP běžecký trénink, kde se můžete se mnou a s Domčou setkat a kde bude možnost vyhrát 4 startovní balíčky na onen slavný Adidas závod pro ženy na 5 km, který se bude konat 5.září! Na VIP trénink se registrujte TADY. Trénink je samozřejmě zdarma, bude tam i nějaké malé občerstvení a hlavně bude spousta legrace, ale kapacita je omezená na 35 slečen, tak si pospěšte, ještě je pár volných míst.

A poslední věc, nezapomínejte taky na Intagram sdílet i fotky s uběhnutým počtem kilometrů, na konci všech soutěží vám kilometry sečteme a vítezkyně od nás dostane nejen tričko, ale i startovní balíček v hodnotě skoro 2000 Kč. Opět s hashtagem #adidasbloggerschallenge a @itstimetofit.

Zdar běhu a uvidíme se na VIP tréninku!
E.
<3

_MG_1787