Jak jsem koupila letenky do Austrálie při přednášce

PicMonkey Collage2

Ahoj!

Dneska je special day! A víte proč? Protože jsem koupila letenky do Austrálie & na Zéland a na Fiji!!!!! Už dlouho jsem o téhle cestě snila a pořád jsem jakožto správný lovec letenek čekala na nějakou levnější. A ten den přišel zrovna dneska, kdy jsem (jako každý den poslední měsíc) koukala na akční letenky a málem jsem omdlela, když jsem viděla letenku Oslo-Melbourne za 17 tisíc. Několik minut jsem ve škole na přednášce prožívala neuvěřitelný hysterický záchvat a když jsem se uklidnila, začla jsem o hodině plánovat, v jakém pořadí tedy výlet uskutečníme:)
Ještě je to v začátcích, každopádně 19.ledna odlétám na měsíc a půl k protinožcům! Huráááá

A teď k outfitu:) Tyhle Superstary jsou dalšími ze sedmera bot, které jsem si pořídila. Tyhle jsou z Footshop.cz a jsou to (přísahám bohu) ty nejpohodlnější a nejměkčí boty, které byste v mém botníku našli. Jsou totiž neoprenové a navíc je v nich teploučko, takže na podzim ideální!:)
Dalším kouskem je bílé tričko, které je teď asi taky moje neoblíbenější. Bystřejší čtenáři si mohli všimnout, že jsem hodně do svého šatníku přidala Adidas. Díky mojí spolupráci s Adidasem jsem si ho začala všímat víc a zjistila jsem, že mají opravdu neskutečné kousky. Mluvím hlavně o Originals, kteří se pyšní s neuvěřitelnými úspěchy co se Superstarů týče, ale i jejich sportovní kolekce teď budete vídat v mých fitness článcích:)
Céline kabelku jsem ukradla mamce (ahoj mami:D), takže doufám, že mi jí po shlédnutí tohodle článku zase nezabaví:D
No a venku už trošku přituhuje, tím pádem je čas na moje oblíbené čepice, na které jsem celé léto čekala!
Snad se outfit líbí! Krásný zbytek víkendu všem!
E.

IMG_5136
IMG_5114
IMG_5226
IMG_5222
IMG_5218
IMG_5202
IMG_5196
IMG_5194
IMG_5193
IMG_5189
IMG_5168
IMG_5166
IMG_5116