Jak jsem testovala Adidas Supernova Glide Boost

IMG_2082

Ahoj sportovci!

Víte, že vám může špatná běžecká obuv zničit nohy? Proto je potřeba dbát kromě designu i na funkčnost! Měla jsem tu možnost si na vlastní kůži vyzkoušet nové běžecké boty Adidas Supernova Glide Boost 7 a pod vedením běžeckého trenéra si v nich zaběhat pár kilometrů po Praze.
Celá akce začínala v holešovickém running mallu, kde jsme měli možnost si vyšetřit došlap při běhu na speciálním běžeckém pásu a podle toho si vybrat ty správné boty na sport. Sama vím, že se mi propadají kotníky dovnitř, což může být docela problém, takže pokud jste na tom stejně a chcete sportovat, určitě byste měli tohle centrum navštívit a nechat si poradit. Na počítači byl vidět rozdíl došlapu v mých špatných teniskách (vlevo) a teniskách, které napravují tenhle pronační došlap (vpravo).
Po vybrání těch správných Glide Boostů jsme vyběhli směr Letná, kde jsme po cestě zvládli jak protažení, tak spoustu různých běhových cvičení. A jaké jsou dojmy z Glide Boostů?
Kromě toho, že mi srovnaly moje křivé nohy, dávám plus bod za větrání, noha v nich totiž vážně dýchá. Jsou také neuvěřitelně lehké a zároveň měkké.
Pokud patříte mezi ty nadšence, kteří s nástupem pěkného počasí vyběhnou, určitě si nechte poradit se správným výběrem, křivé nohy nechce nikdo :))))) Glide Boosty se dělají v několika variantách podle došlapu, takže si určitě vyberete.
Mějte se,
E.

IMG_2110
IMG_2119
IMG_2132
IMG_2138
IMG_2200
IMG_2189
IMG_2174
IMG_2164
IMG_2141