Krémová

untitled-91

Ahoj!

Tenhle týden byl neuvěřitelně náročný, alespoň pro mě, protože jsem se ani na minutu nezastavila. Kromě školy, práce, natáčení a focení, se naší tříčlenné cestovatelské skupince podařilo naplánovat celý itinerář cesty do Británie a Skotska. Letíme už za pár dní a já jen doufám že se do té doby počasí trošku umoudří a nebude to horší než tady. Babí léto k nám do Prahy vůbec nedorazilo, jako by hned po létě přišla zima a já každé ráno po tmě s horským čajem škrábu zamrzlá okýnka.

Musela jsem už z útrob svého šatníku vytáhnout ten snad nejteplejší kousek, který mám, a tím je tenhle kožešinový kabát. Tenisky jste mohli vidět v předchozím postu. Jsou kožené, takže v nich je taky docela teplíčko:) Kabelka jsem si přivezla jako suvenýr z loňské cesty do Barcelony, ale neměla jsem ji snad ani jednou, protože se nikdy netrefím do odstínu béžové. (Taky vás tak štve, že je tolik odstínů béžové?!). Díkybohu mají tyhle Airmaxy dost podobnou barvu, takže je spolu nevidíte určitě naposledy:)

Když mě v tomhle outfitu viděla moje mamka, prohlásila, že vypadám jako pudl. A když už je řeč o pejscích, poslední dobou hodně s Vojtou přemýšlíme o pejskovi. Oba jsme se shodli, že by se nám nejvíc líbila německá modrá doga, co vy na to?:) Nemáte jí někdo doma? A jaká rasa se líbí vám? :))
Mějte se!
P.S. Sledujete mě na i na mém Instagramu?:))))
E.

untitled-203
untitled-221
untitled-216
untitled-48
untitled-225
untitled-163
untitled-107
untitled-217
untitled-148
untitled-228