Ladí!

O28A7468

Ahooj!

Kdo jste mě viděl minutý týden na Primě? 😀 Já sama jsem se ani neviděla, tak ani nevím, jaké záběry z natáčení byly použity, ale vybírala jsem outfit reportérce z showroomu Toma Tailora a tohle byl jeden z outfitů, který jsem jí vybrala. (Jen jí slušel asi o 1000% víc, protože měla na sobě ještě krémové podpatky a asi o půl metru delší nohy!)

Původně jsem si myslela, že bude tenhle outfit vypadat líp. Byla jsem úplně nadšená z té barvené kombinace, jak k sobě pěkně ladí, ale když na to teď koukám zpětně, tak sukně je moc dlouhá a svetr moc beztvarý:(

Předevčírem jsem byla asi po roce kadeřníka. A ještě ani jednou jsem nevyšla od kadeřníka spokojená, vždycky lituju toho, že jsem šla. Vlasy mi totiž rostou neuvěřitelně pomalu (právě proto, že je nezastřihávám) a kadeřník mi je pokaždé ustříhne o půl metru, takže se u něj minimálně tři čtvrtě roku neukážu. Jsem fakt nepoučitelná, kdybych chodila jednou za 3 měsíce, jako každý normální člověk, tak nemusím pokaždé brečet.

Každopádně výsledek je celkem v pohodě:) Vlasy mám ULTRA krátké, takhle krátké jsem je snad nikdy neměla!!!!!:D takže jsem z toho trochu vyschýzovaná, ale je to o zvyku.

A co vy? Jak často chodíte ke kadeřníkovi? Jste spokojené?
P.S. Fotky jsou samozřejmě focené ještě před návštěvou kadeřníka:)))

E.

O28A7466
O28A7459
O28A7449
O28A7476
O28A7457
O28A7454

WEARING: 

Skirt – Tom Tailor
Sweater – Tom Tailor
Shoes – Adidas