Mám svůj pořad o módě na Streamu!

0S6B1906

Ahoj!

Musím říct, že po dvou měsících ve třiceti stupních se mi těžko zvyká zpátky na tuhle pražskou kosu! Nenapadlo mě nic lepšího, než si vzít rovnou dva kabáty najednou, zabalit se do obří šály a navléct se do čepice a rukavic. Brrr… (a prosím nechte mi ty kotníky, vážně mi na ně zima není:))))

Někteří z vás si mohli i všimnout, že mám nový pořad na Streamu se jménem Minuta Módy! Koncept toho je takový, že vždycky ve městě najdeme dva nebožáky, které nás zaujmou (jak v dobrém slova smyslu, tak i v tom horším) svým outfitem a pak je pár minut trápíme před kamerou. Potom ohodnotím to, co mají právě na sobě.

Ráda bych ale zdůraznila, že to je samozřejmě subjektivní názor a mnozí z vás by se mnou nesouhlasili (což si můžete přečíst v komentářích:D). Nejsem samozřejmě žádný módní expert a ani si na něj nehraju, jen se snažím pomoc lidem, kteří se úpně neorientují. Rozhodně jim ale neříkám, co by MĚLI nosit a že se MUSÍ oblékat podle posledních trendů. Samozřejmě, jak většina z lidí tvrdí, noste to, co je vám pohodlné:))) 

Natáčení probíhá každý týden a je není to žádná brnkačka. Jsem totiž snad ten nejhorší řečník na světě, takže mi trvá několik desítek minut, než jsem schopná říct jednu větu vcelku:D Ještě jsem trošku nerváček, takže šílím z toho, když na mě všichni zvědavě koukají a poslouchají ty moje přeřeky. Nejhorší je to teď v zimě, kdy trvá tak cca 2 hodiny, než najdete ty pravé, takže většinou odcházíme s omrzlinami druhého stupně:)))

Na jednotlivé díly se můžete podívat TADY a do komentářů na blog mi můžete napsat, co si o tom myslíte, co třeba zlepšit, nebo nápady na další díly:)

Mějte se!
E.

0S6B1905
0S6B1915
0S6B1912
0S6B1911
0S6B1919

WEARING: 

Coat no. 1 – Tally Weijl
Coat no. 2 – Stradivarius
Pants – F&F
Shoes – Adidas
Handbag – Zoot
Beanie – Primark
Gloves – H&M
Scarf – F&F