Moje negativní vlastnosti

Ahoooj!

Tak Martin zase nezklamal, protože když už jsem ho z dálky zdravila, otázal se mě, co to mám na sobě, že vypadám jako Willy Wonka. Informovala jsem ho, že netuším, co měl na sobě Willy Wonka, načež jsme se jali hledat jeho obrázky. Došli jsme k závěru, že ty brýle jsou šílené a že bych je neměla nosit 😀

Teď když na tenhle outfit koukám s odstupem, vůbec se mi nelíbí a nechápu, co mě to napadlo :DDD Ale co, tak aspoň vidíte, jak vypadá přešlap. Určitě by se k němu víc hodily tenisky. Bílé. A ten kabát mi zkracuje nohy. A červená rtěnka se bije s oranžovou šálou.

Anyways, když už tady na sebe hážu špínu, v souvislosti s tím mě napadlo napsat článek o mých negativních vlastnostech. Budu to brát i možná poučně pro sebe, protože jsem sama zvědavá, kolik toho vlastně na sebe vymyslím a možná bych se nad sebou mohla i zamyslet:) Je to pro mě taková samo-terapie 😀

  1. Mám strašně nízké sebevědomí. I když to tak opravdu nevypadá, tak s tím dost dlouho bojuju. Nepřipadám si nijak výjimečná a všechno je mi pořád málo. Asi to souvisí s mými příliš vysokými ambicemi..
  2. Jsem tvrdohlavá a vždycky musí být po mém, protože jsem si skoro pokaždé jistá, že mám pravdu.
  3. Když mám zkoušky, koušu si nehty.
  4. Neumím šetřit a obecně jsem strašně nezodpovědná, co se peněz týče. Jsem schopná všechny svoje peníze utratit za cestování a je mi úplně jedno, že mi nic nezbyde, až se vrátím. Teď na tom asi nezálěží, ale do budoucna to úplně ideální není, hihi:)
  5. Jsem strašně háklivá na gramatiku. Vždycky mě vytočí do běla, když mi někdo napíše zprávu nebo dokonce pracovní e-mail s gramatickou chybou.
  6. Chrápu když spím na zádech.
  7. Absolutně neumím zpívat a vždycky se všichni chytají za hlavu, když zpívám v autě.

Tak to je asi všechno, co jsem teď, během psaní článku dokázala na sebe vymyslet, nicméně mých špatných vlastností je MNOHEM víc.
A co vy? Máte něco stejného se mnou? Pochlubte se mi do komentářů se svými chybami! :))))

Krásné úterý!
E.

WEARING: 

Jeans – Zara
Coat – Reserved
Sweater – Gant
Shirt – Gant
Scarf – Gant
Shoes – Mango
Handbag – Pull & Bear
Glasses – eBay