O mně

Ahoj!

Moje jméno je Eliška Hudcová a jsem autorkou blogu, který právě čtete. Jsem 27-letá hyperaktivní holka z Prahy, která má tak trochu rozdvojenou osobnost. Baví mě móda, takže se ve městě ráda oháknu a nahodím make-up. Jenže když se dostanu do přírody, kterou miluju nadevše, stavá se ze mě divoženka, které nedělá problém spát pod stanem a klidně se pár dní nemýt.

Posláním blogu Time to Fit je inspirovat všechny kolem mě k tomu, aby vyrazili ven a trávili čas v přírodě. Proto tu najdete tolik tipů, kam se vydat, jakou horu vylézt, jaké vybavení si pořídit nebo kde sehnat levnou letenku. Zároveň se snažím šířit i to, aby lidem nebylo jedno, co mají na sobě a přidávat pravidelnou dávku inspirace v podobě outfitů.

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou (VŠE) v Praze, obor podniková ekonomika a management, ze které jsem si v roce 2019 odnesla titul Ing. Něco málo přes rok jsem studovala v Texasu. Sedm let jsem trénovala jako osobní trenérka ve fitku, dva a půl roku jsem měla svůj vlastní pořad o módě na Stream.cz a teď pracuji na volné noze a dělám úplně všechno, co mě baví. Od stylistky, přes marketing v developerské firmě a sportovní nadaci, až po influencer marketing.

Takovými největšími milníky v mém životě určitě bude úspěšný výstup na nejvyšší horu Afriky – Kilimanjaro (5.895 m.n.m) a nejvyšší horu Evropy – Mt Blanc (4.810 m.n.m.). V září 2019 jsem se účastnila nejtěžšího závodu na světě s názvem Eco-Challenge, který se konal na Fiji. V lednu 2020 ke mně přibyl další člen rodiny a parťák na cesty – černý portugalský vodní pes jménem Gin.