Pánské tričko

IMG_5918

Zdravím!

Tak tu mám první post s těma nejpohodlnějšíma, nejkrásnějšíma, nejlibovějšíma, nejúžasnějšíma, nejfantastičtějšíma, nejsuprovějšíma a nejstylovějšíma botama. Ano, kdo mě zná, pochopil, že se jedná o Nike Air Huarache. Dneska v nich budu nejspíš spát. Hodně dlouho jsem nebyla takhle zamilovaná (promiň, Vojto).
Tričko mám také nové, myslím, že už vás ani nepřekvapí, že je pánské – tentokrát jsem znásilnila Bershku. Stálo tuším 149,- 🙂

A ta výborná nálada, o které jsem psala v předminulém článku mi pořád zůstává, protože jsem se předevčírem vrátila ze třídenní cesty na Slovensko. Mamku trápily záda, tak jsme vyrazily do lázní. Mě sice nic nebolí, ale masáže, sauny, vířivky, procedury, bahna a výlety jsem si užila stejně jako ona. Taky jsem poprvé byla na thajské masáži a musím uznat, že něco na ní je. Bolelo to jako čert, myslela jsem, že vypustím duši, když mi pod drobnou thajkou a jejíma nohama křupaly obratle (nechápu, kde berou takovou sílu?!)
Víkend byl taky odpočinkový, byli jsme se mrknout ve Fashion Aréně ve Štěrboholích, kde si Vojta koupil nové boty (konečně!) a já nové sako, všechno zdokumentuju do dalšího článku, tak se máte na co těšit:)

Krásný zbytek pondělí,
E.

IMG_5919