Po roce u kadeřníka

Ahoooj!

Tak jsem byla po roce u kadeřníka a jako každý rok jsem ho hned po příchodu informovala o tom, že hlavně potřebuju, aby to nebylo poznat, že jsem ostříhaná. Já mám totiž trauma z chození ke kadeřníkovi, protože se vždycky bojím, že se mi to nebude líbit. To se mi teda stalo jenom jednou a to za to ani nemohl, protože jsem mu sama řekla, že chci na krátko a ukázala jsem mu obrázek, jak přesně chci, aby to vypadalo, takže kadeřník mi to stříhal přesně podle obrázku, ale mně už nedošlo, že mi to nebude slušet.

Ale od té doby se prostě bojím. Tentokrát jsem byla u kadeřníka mamky, Michala, v salonu Michelangelo na Václaváku a musím říct, že mě ostříhal přesně podle mých představ. Znáte takové to, jak řeknete, že chcete jen zastřihnout konečky a oni vám to ostříhají 15 cm? Tak to se mi tady nestalo, protože Michal pochopil, že se už několik let snažím o dlouhé vlasy, a tak mi konečky zastřihl opravdu jen potřebných 5 cm. Navíc mi krásně zesvětlil konce tak, aby to nikdo nepoznal a aby to bylo trošku vidět:D (Chápete co tím myslím, žejo? :D)

Tak schválně, poznali byste to? :))

Anyways, co se mého outfitu týče, tak ten šátek kolem krku (který se klasicky skoro nikomu nelíbí a já musela čelit komentářům kamarádů, proč jsem se převlékla za Pepka námořníka) jsem okoukala u mojí oblíbené švédské blogerky Janni. Znáte jí????? Jestli ne, tak koukněte na www.jannideler.com, je skvělá! <3 Ten šátek mě strašně baví, protože beztak nenosím žádné šperky, takže je tam tak nějak místo nich:)

Jo a fotky fotila mamka, proto jsou všechny rozmazané! :DDDD Díky mami! 😀

Mějte se, smějte se!

E.

WEARING: 

Coat – Primark
Pants – H&M
Top – Reserved
Shoes – Reserved
Bag – Ojju (via Zoot.cz)
Bandana – New Yorker