Podléhání módním trendům

Ahoooj!

Za tu dobu, co jsem byla offline, se mi tu nahromadilo spoustu zapomenutých outfitů, které se na blogu nikdy neobjevily. Tak tady jeden přidávám, i když k současnému počasí je trochu neadekvátní.

Dneska jsme se s přítelem bavili o tom, jestli snadno podléháme módním trendům a já si úplně nedokázala sama o sobě udělat obrázek, jestli podléhám nebo ne. Přinutilo mě se nad tím na chvilku zamyslet. A vlastně realita je taková, že mám svůj styl a toho se držím. Když přijde nějaký módní výstřelek, nikdy nejsem ta první, kdo ho má. Vždycky se k němu musím nějak dopracovat. Ale jsou věci, se kterými se prostě nekamarádím a nikdy nebudu.

Tyhle objemné péřovky byly jedním z trendů, který mi přiliš neučaroval. Stejně tak jako tzv. ugly shoes. Vždycky si v zimě raději vezmu na sebe elegantní kabát, spíš než bundu. Ale využila jsem příležitosti, že jsem měla od Answear.cz půjčenou slušnou várku oblečení na kampaň, takže jsem i zkusila něco nového.

A co vy? Podléháte módním trendům? 🙂

E.

Fashion trends

Hey everyone!

During the time I was offline, I have accumulated a lot of forgotten outfit posts that have never appeared on the blog. So here is one, although it’s a bit warm for this kind of an outfit now.

Today, my boyfriend and I talked about whether we are easily subject to fashion trends, and I couldn’t quite get to a conclusion, whether I am subject or not. It made me think about it for a moment. And the reality is that I have my style and I stick to it. When it comes to a fashion trend, I’m never the first one to own it. It always takes me a while to get it. But there are trends, which I will never like.

These bulky puff jackets were one of the trends that didn’t really fascinate me. As well as the so-called ugly shoes. In winter, I’ll always prefer an elegant coat, rather than a jacket. But when I was cooperating with Answear.cz, I took the opportunity to borrow a decent batch of campaign clothes, so I tried something new.

And what about you guys? Are you subject to fashion trends? 🙂

E.