Pravidla? Nejsou!

Ahoj!

Na šatech mám nápisy „there are no rules.“ a s tím souvisí i nadcházející pražský Fashion Week, který bude tradičně přehlídkou těch nejšílenějších modelů, které za celý rok v pražských ulicích asi uvidíme. Těším se na něj jako malá a už mám i vybrané outfity:) Pečlivě budu samozřejmě všechno dokumentovat na svůj Smart Platinum 7, tak nezapomeňte sledovat přímý přenos z přehlídek na mém Instagramu @timetofit 🙂

Když jsme u FashionWeeku, stala se mi taková věc. Když jsem si šla vyzvednout akreditaci do kanceláře Czechoslovak Models, u dveří jsem se potkala s jedním pánem, který stál u dveří, když jsem tam přišla. Ptala jsem se ho, jestli si jde taky pro MBPFW akreditaci a on odpověděl, že ano, ale že se nemůže do kanceláře dozvonit. Byla doba oběda, tak jsme se rozhodli, že zkusíme počkat a dali jsme se do řeči. Mluvil anglicky. Když jsem se ho zeptala, co dělá, představil se mi jako hlavní editor francouzského Vogue. Vyvalila jsem na něj oči, ale povídali jsme dál. Takhle jsme tam spolu zkejsli asi půl hodiny, vyměnili si vizitky a pak se rozloučili s tím, že se určitě potkáme na fashion weeku. Zajímavé setkání:)))

Anyways, o víkendu jsem měla vyrazit do Německa ke Königsee, ale počasí je zase proti mně, takže samozřejmě hlásí na sobotu i neděli déšt a vysoké lavinové nebezpečí v horách:( Musíme to přesunout na za 14 dní, protože příští týden budu na Shopping Fever v Palladiu. Ještě k tomu bude víc info v pondělí, tak sledujte můj Facebook!

A jaký je ten váš nejšílenější outfit, co jste kdy měli na sobě? Plánujete omrknout fashion week? 🙂
Krásný zbytek čtvrtku!
E.

WEARING: 

Dress – Zara
Shoes – Answear
Faux-fur – Gate
Backpack – Aldo