Proč nemám ráda (a neslavím) Vánoce?

IMG_3464

Ahoj!

Mám pro vás asi poslední předvánoční článek!:) Určitě byste čekali něco víc tématicky zaměřené, ale já jsem takový malý christmas-hater. Podle mě Vánoce už ztratily původní smysl a dneska je to jen o tom, kolik stresu člověk unese. Běháte po přeplněných obchodních centrech, kde stojíte několikahodinové fronty. Na poslední chvíli hystericky sháníte dárky a utrácíte spoustu peněz, ale o tom to přeci vůbec není. Možná jsem v tomhle lehce staromódní, ale Vánoce jsou o tom, že máte být s těmi, koho máte rádi a dopřát si chvíli klidu. Navíc podle mě by se neměly dávat dárky na povel v jedno určené datum, ale kdykoliv chcete tomu druhému udělat radost. S Vojtou jsme se letos dohodli, že si vánoční dárky dávat nebudeme a jsem za to strašně ráda.

Doma nemám jedinou vánoční výzdobu, ve městě na vánočních trzích jsem taky ještě nebyla a vánoční outfity mě upřímně moc neberou, podle mě je nesmysl se cpát na štědrý večer do luxusních drahých šatů, které vám stejně přecpáním prasknou ve švech. Kdyby vás zajímalo, co budu mít na sobě já, tak se vidím na džíny, tričko, obří chumlací svetr a domácí papuče. (Nakonec budu trávit štědrý den u rodičů a z nějakého nepochopitelného důvodu mají v domě asi 10 stupňů a chodí tam v tričku.)

Uznávám, že jsem v tomhle dost radikální a spousta lidí se mnou vůbec nebude souhlasit, a to samozřejmě chápu. Ale taky si myslím, že spousta lidí to má stejně jako já.

Doma mám kvůli nestíhání takový nepořádek, že se tam už bojím chodit, babička do mě cpe kachny na sádle a bramborový salát horem dolem (a vůbec nechápe, že to není fitness jídlo:D), mamka mě pokaždé, když přijedu, zásobí několika kilogramy cukroví a já se nejspíš z téhle předvánoční atmosféry za chvíli zblázním.

Anyways, dneska jsem byla taky dokoupit ještě pár posledních dárků a v centru jste mě mohli potkat v tom nejpohodnějším, co znám – v mém novém bomberu, který vlastně už tak nový není. Přivezla jsem si ho z londýnského Topshopu a myslela jsem si, jaký mám super kousek, ale jen do té doby, než jsem zjistila, že ho v Česku prodávají taky:D Opravdu nové jsou ale Reebok Classic, které jsem si pořídila asi před týdnem na Footshopu. Nové jsou i hodinky od Komona, ale o o nich jste určitě četli v předchozím článku:))

Tak ještě jednou krásné svátky, a NESTRESUJTE SE! Užívejte klidu a pohody a na chvíli taky vypněte:)
E. <3

IMG_3448
IMG_3485
IMG_3491
IMG_3442

 

IMG_3532
IMG_3555
IMG_3558
IMG_3569
IMG_3572
IMG_3575
IMG_3591


WEARING: 

Bomber jacket – Topshop
Pants – H&M
Top – Adidas
Shoes – Reebok
Backpack – Aldo