První článek v novém kabátě

Ahoooj!

Měsíc.

Tak dlouho jsem měla pauzu od blogování.

Tolik času totiž trvalo předělat web Time to Fit. Obléct ho do nového kabátu. Přesunout všechny (!) články. Hádejte kolik jich bylo. Skoro 1000. Výsledek ale podle mě stojí za to. Homepage je osekaná o všechno zbytečné, anglická verze přesunutá do jednoho tlačítka a fotky jsou větší.

Musím říct, že jsem se u toho celkem zapotila nejen já, ale i spousta lidí kolem mě. Na druhou stranu jsem se občas usmála pod vousy, když jsem otevírala nějaký článek z roku 2015. Musela jsem se smát jak svým nemožným outfitům, tak i větám, které jsem kdysi dala dohromady.

Každopádně, strašně moc doufám, že se vám nový kabát líbí a už se těšíte na články, které vám za ten měsíc dlužím. Vánoční New York & Havaj, článek o Ginovi, a teď v rámci doby koronové i spoustu míst v Česku. V neposlední řadě i neuvěřitelné množství outfitů, které se do světa nikdy nedostaly.

E.

First article in a new coat

Hello again!

A month.

That’s how long I rested from blogging.

That’s how much time it took to redesign the Time to Fit website. Dress it in a new coat. Move all (!) articles. Guess how many there were. Almost 1000. But the result is worth it in my opinion. The homepage is simplified and everything unnecessary is gone, the English version moved into one button and the photos are larger.

I have to say that it was a pain and it didn’t hurt only me, but also a lot of people around me. On the other hand, I had to smile sometimes, when I opened an article from 2015. The outfits back then were so ridiculous and the sentences I once put together extra dumm.

Anyway, I really hope you like the new coat and you’re already looking forward to the articles I owe you for that month. Christmas New York & Hawaii, an article about Gin, and now a lot of places in the Czech Republic during the corona period. Last but not least, an huge number of outfits that never made it into the world.

E.