První trénink po Vánocích

img_4195

Ahooj!

Po dlouhé době jsem konečně zase pustila do nějakého fitness článku! Ufff, a že mi to trvalo!

Sama jsem cvičení přes Vánoce hodně flákala a přibrala jsem pár kilo. Nebudu tady brečet, protože vím, že se stačí zase hecnout a je to za měsíc dole. Trochu mi to znepříjemňují zkoušky, ale to určitě znáte moc dobře. Kafe, čokoláda, zmrzlina, pizza a ten nejnáročnější pohyb celého dne spočívá v otočení stránky v učebnici.

A taky určitě znáte ten pocit, že když si koupíte nové oblečení do fitka, najednou byste vydrželi cvičit místo jedné hodiny rovnou dvě a strašně vás to baví! Já jsem si pořídila komplet od Peak Performace, protože už mě nebaví mainstreamové značky, které má každý (Klasika, Eliška zase proti proudu..:D). A musím říct, že příjemnost materiálů se ani nedá popsat! <3

No, ale k samotnému tréninku! Po dlouhé době jsem si dala celé tělo a zkusila jsem úplně překopat svůj klasický trénink. Cvičila jsem prakticky jen 4 cviky v různých provedeních s různou zátěží. Trénink spočíval v tom, že jsem si od každého cviku dala tři supersérie hned po sobě bez pauzy pokaždé s nižší váhou a nebo dynamickým provedením na konci.

Vtipné je to, že jsem pak nebyla schopná už zvednout ani pětikilovou činku a kdo můj trénink pečlivě nesledoval, mohl nabýt dojmu, že chytám křeče z přítahů s pětikilovou činkou a ťukat si na čelo:D Nicméně rozhodně doporučuju vyzkoušet, já sama stoprocentně tenhle trénink budu praktikovat častěji, protože takhle vyřízená jsem dlouho nebyla. Jsem totiž blázen v tom, že pokud mi nekapou kapky potu z konečků vlasů, nedala jsem do toho všechno a celý trénink byl zbytečný. Asi bych se měla jít léčit se závislostí na cvičení, ale kdo to má podobně, tak ať tenhle trénink rozhodně zkusí!:)

Jela jsem klasicky ve třech sériích:

Zadní dřepy s osou (50kg) – 10x
Dřepy s vlastní váhou – 30x
Dřepy s výskokem – 15x

-pauza-

Přítahy na záda v předklonu s jednoručkami (17,5 kg) – 10x 
Přítahy na záda v předklonu s jednoručkami (9 kg) – 20x
Přítahy na záda v předklonu s jednoručkami (5 kg) – 25x

-pauza-

Chodící výpady se sandbagem (30 kg) – 20x (10x každá noha)
Chodící výpady s vlastní váhou – 30x (15x každá noha)
Výpady s výskokem – 14x (7x každá noha)

-pauza-

Výstupy na bednu s osou (20 kg) – 10x každá noha
Výstupy s vlastní náhou – 15x každá noha
Výskoky snožmo na bednu – 12x

-pauza-

A na závěr nějaké břicho a 15 minut svižné chůze na páse do kopce na podporu spalování!:)
Pokud se rozhodnete trénink vyzkoušet, určitě dejte do komentářů vědět, jak jste ho zvládli!:)))))

Cvičení zdar!
E.

img_4177
img_4163
img_4102
img_4049
img_4038
img_4035