Puma mě pozvala do Los Angeles!

Ahoooj!

Tak právě sedím v letadle do LA a vzhledem k tomu, že to bude dost dlouhej let, tak využiju tu chvíli k tomu, abych napsala pár článků.

Do Ameriky se vracím po dvou letech, takže se docela těšim! Vždycky to byla země, kam jsem se ráda vracela, no matter do jaké části.

No a co sem vlastně jedu dělat? Strašně ráda bych tuhle cestu nazvala jako business trip, ale to nemůžu, protože mi přijde úsměvný považovat blog za práci. Nicméně před několika týdny jsem se stala ambasadorkou Pumy pro Českou Republiku a právě Puma mě pozvala na tenhle trip do LA.

Pořádá se tu #teamfaster, což je fitness event pro všechny ambasadory světa, kde se bude cvičit, běhat, sportovat, hýbat se, ale taky jíst, fotit a seznamovat se. Jak s lidmi, tak s produkty. Přijde mi úplně neuvěřitelné, že tak velká značka pozvala zrovna mě, skoro neznámou obyčejnou holku na takovýhle trip a i když tomu pořád nechci uvěřit, strašně moc si toho vážím! <3 Takže milá Pumo, děkuju mockrát! <3

Z Česka jsem jediná, takže letím sama, což je pro mě zase něco jiného. Už dlouho jsem nikam neletěla sama (hory se nepočítaj!:D).

Celá cesta dohromady trvala asi 15 hodin a přestupovala jsem v Paříži. A zažila jsem tu další „poprvé“! Letěla jsem poprvé dvoupatrovou A380! Ale seděla jsem dole, takže žádnou dramatickou změnu jsem nepocítila, hahaJ Jenom je míň hlučná a míň to sebou mrská, haha.

No a protože tenhle summit trvá dva dny, tak jsem Pumu požádala o prodloužení pobytu na 9 dní, abych mohla týden cestovat po Kalifornii, což se povedlo a já po dvou „pracovních“ dnech autem vyrážím po západním pobřeží. Na sever od LA, ale i na jih.

Ale tentokrát se žádné horolezecké výkony konat nebudou, protože si za prvé chci vážně odpočinout a vypnout na chvíli a zároveň by se mi v životě nevešlo všechno horolezecké vybavení včetně stanu a spacáku do kufru.

Jsem si ale jistá, že vám to vadit nebude a taky oceníte jiné fotky, než pořád samý sníh a hory.

E.

Po půl hodině letu // after 30 minutes of flight

Po 6 hodinách letu // after 6 hours of flight

Po 12 hodinách letu aka zombie/houmlesák hahaha // After 12 hours of flight aka zombie/homeless hahaha

Na letišti mě vyzvedla limuzína, která mě odvezla do hotelu:) // A guy picked me up at the airport and dropped me off at the hotel:)

And here I am! In the Standard Hotel in downtown LA! <3