S hudbou v uších

img_0398

Ahooj!

Zdravím z vlaku směr Praha – Brno! Úplně si tu cestu užívám, strašně mě totiž baví jízda vlakem! Je to geniální, protože se dostanete z bodu A do bodu B a ještě stihnete vyřídit maily, napsat článek a dodělat seminárku do školy:)

Co se mého outiftu týče, tak tohle je asi tak můj průměrný ohoz, ve kterém mě s největší pravděpodobností potkáte lítat někde po Praze. Všichni už vědí, jak moc miluju tenisky, dlouhé kabáty a hudbu – a tohle je spojení všeho:) Ještě mi chybí ten kelímek s kafem od Costy v ruce (to jsem stihla ale před focením vypít :D). Na sobě mám jeden nový kousek, a to je Adidas mikina, kterou ze sebe nemůžu už asi tři dny sundat! Přesně takovou jsem totiž sháněla a podařilo se mi to až na brands24 (odkaz přímo na mikinu máte dole pod článkem:)).

Anyways, dokončila jsem článek s tipy na Vánoční dárky pro muže, tak určitě mrkněte – vsadím se, že jste stejně bezradní, co se týče výběru dárku, jako já!:) Najdete tam tipy na dárky jak pro cestovatele nebo elegány, tak sportovce nebo coffee-lovers:))))

No a co plánujete na víkend? Já po asi třech měsících mám volný víkend bez natáčení, protože to jsme zvládli už ve čtvrtek. Mám jen jednoho šílence v sobotu od 7:00 na trénink (fitko otvírá v 8…..:D) a jinak fakt nic! Sama ani nevím, co budu dělat, ale pravděpodobně dopisovat seminárky do školy 🙂

Tak se mějte famfárově a kdyby někdo měl v Brně čas na kafíčko, půjdu ráda! :)))

E.

img_0336
img_0328
img_0321
img_0318
img_0311
img_0305

WEARING: 

Hoodie – Adidas (by Brands24.cz)
Pants – Berhska
Coat – Boohoo
Handbag – stolen from my mom
Headphones – Marshall
Beanie – Primark
Sneakers – Adidas