Šaty, co se převlékly za sukni

IMG_0546b

Ahoj!

Tak mě mamka zase dostala do kolen, když mi sdělila, že si myslela, že mám na sobě sukni na doma… Rodiče občas dokážou vážně potěšit. Tak jsem jí vysvětlila, že nee, že taková sukně se nosí, když si zapomene oholit nohy a na kalhoty je moc vedro. Vlastně tohle je takový malý fígl, protože to jsou šaty:)) A tenhle outfit vlastně vznikl úplnou náhodou, protože mi došly bílý trička a musela jsem lovit u Vojty ve skříni. Jedno XXL bílý jsem ulovila, ale bylo mi samozřejmě ke kolenům, takže jsem na něm prostě udělala uzel, a tohle je výsledek! Co vy na to?
No a nesmí chybět moje dřív nesnášené, teď milované Superstary.

Taky jak jste si mohli všimnout máme nový design blogu, ale ještě půjde hodně do velkých úprav, takže si moc nezvykejte!:D

Anyways, dneska jsem měla poslední příííííšenou zkoušku a tak jsem byla připuštěna ke státnicím! Nevim, jestli se teda mám radovat, protože na státnice mám přesně 14 dní, přičmemž kolegové se na ně učí už minimálně dva měsíce. Musím říct, že tenhle semestr byl ten nejvyčerpávající ze všech, už i v práci se mě lidi ptají, co mi je, že jsem nějaká unavená, a to je co říct. Nedělám nic jiného, než se učim a myslim, že mi z toho už lehce hrabe. Zrovna včera, den před poslední zkouškou, jsem se ráno dobývala do školní knihovny i když bylo půl hodiny před otevírací dobou a večer v 8 mě z ní museli násilím vytahovat. Zjistila jsem totiž, že v knihovně se učí ze všeho nejlíp, protože tam není co jiného dělat. Navíc je tam fakt ticho a učí se tam všichni, takže to docela motivuje.

Bože jak já se těším na léto!!

A co vy a vaše trápení se školou?:)
E.

IMG_0586
IMG_0602
IMG_0615
IMG_0644
IMG_0649
IMG_0650
IMG_0660
IMG_0663
IMG_0671
IMG_0684
IMG_0685
IMG_0718
IMG_0738
IMG_0740