Skinny nebo fit?

MN5A6443

Ahojteee!

Je tu nový outfit post a spolu s ním se s vámi podělím o mojí další hlubokou myšlenku, navazující na páteční #FitFriday. Určitě jste si všimli, že nosím nejčastěji černé kalhoty a světlé, nebo nedej bože bílé jsou opravdovou výjimkou.

Všichni dobře víte, že černá zeštíhluje a právě o tom bych chtěla dneska psát. Bude vám to asi připadat dost zvláštní, že zrovna já, takový blázen do fitness, si pořád připadám tlustá. Říká se, že „skinny looks good in clothes, fit looks good naked“ a je to nejspíš pravda. Jenže zároveň jsem taky blázen do módy, takže bych měla nejspíš být „skinny“, a to opravdu nejsem. Sice je hezké, že mám svalnaté nohy, ale přes oblečení přeci nikdo nepozná, jestli to jsou svaly, nebo tuk. Navíc když si obleču šaty na ramínka, tak si díky svým ramenům a bicepsům připadám jako kulturista, který se zapomněl převléknout když si ze srandy zkoušel dámské šaty.

Na druhou stranu cvičím pro sebe a cvičení mě strašně baví. A největší orgasmus zažívám při dřepech s padesátikilovou osou na zádech, takže ono se není čemu divit, že moje nohy nejsou špejličky. Představa, že bych se tohodle vzdala a šla se do fitka projít na páse mě neuspokojuje dostatečně.

A tak pořád bojuju a smutním před zrcadlem a přeju si každé ráno, abych se probudila s dlouhýma štíhlýma nohama… a přemýšlím, jestli se vzdát cvičení, nebo se smířit s tím, že v oblečení budu vypadat, jako když mám ráda máslové dorty se šlehačkou.

A to je důvod proč nenosím světlé kalhoty. Protože v nich vypadají moje mega kvadricepsy ještě víc monstrózní:D

Upřímně neznám ŽÁDNOU holku, která by byla se svojí postavou spokojená a paradoxně nejméně spokojené jsou ty, co pravidelně cvičí, včetně mě. Čím víc cvičím, tím větší mám nároky na to, jak by měla moje postava vypadat a tím víc se rozčiluju, že tak nevypadá.

A co vy? Jste se svojí postavou spokojené? :)) Přemýšlí některá z vás stejně jako já??

E.

MN5A6445
MN5A6448
MN5A6450
MN5A6458
MN5A6465
MN5A6473
MN5A6474
MN5A6477
MN5A6479
MN5A6480
MN5A6485

Photos by Martin Klesnil 

WEARING: 

Coat – Lindex
Pants – H&M
Sweather – Zara
Shirt – Topshop
Watch – Komono
Handbag – Céline
Shoes – Nike