Tři outfity & jedna parka

img_1426-copy

Ahoooj!

Sice tomu počasí absolutně neodpovídá, ale obchody se začínají chtě nechtě plnit zimními kabáty a pomalu, ale jistě budeme všichni muset letní šatník vyměnit za ten zimní. A k této příležitosti mám pro vás další soutěž, tentokrát se značkou Lee! Spousta z vás má značku Lee spojenou s džínami, ale dají se u nich sehnat i jiné parádní kousky – třeba tahle parka.

A vzhledem k tomu, že se pomalu učím s Photoshopem, vytvořila jsem (asi po čtyřech hodinách!!:D) tuhle fotku, abych dokázala, že se parka dá nosit na různé styly.

První styl je mi ze všeho nejblíž, protože tenisky miluju celý svým srdcem, ale to všichni dobře ví:))) Jsem tak úchylná, že ke každým teniskám mám kulicha ve stejné barvě a dokonce nosím tenisky i v zimě.

Druhý styl bych zvolila třeba do hor nebo do pořádné zimy, takže pokud plánujete podzimní lyžovačku, určitě doma nezapomeňte kotníkové boty a pořádný svetr!:)

Třetí outfit dokazuje, že parka se dá nosit i elegantně a není nutně záležitostí sportovního stylu.

Anyways, pravidla soutěže jsou jednoduchá – natočte vtipné boomerang video nebo se vyfoťte v pohybu na téma “Move your Lee” (fotka nemusí obsahovat žádný kousek oblečení od Lee), nahrajte to na Instagram s hashtagem #moveyourlee a označte přímo na fotce/videu profil @leejeans_cz. Soutěžící je zároveň zařazen i do evropské soutěže o ceny. Každý týden odměním 2 šťastné výherce, kteří získají celý outfit od Lee (za 1.místo) nebo kalhoty/tričko Lee (2.místo).

Tak šup do toho! Těším se na výsledky! :)))) A do komentářů sem mi můžete napsat, jaký styl se líbí nejvíc vám, jsem strašně zvědavá na feedback, jak se mi podařilo parku zkombinovat!

Pa,

E.