Neutrální

img_1520

Ahoooj!

Minulý týden jsme si s Vojtou udělali výlet do Drážďan na menší nákupy a schválně, kde si myslíte, že jsme strávili nejdýl? No samozřejmě Primark. Nerada se tím chlubím a nerada tam nakupuju, protože vím o těch aférách okolo výroby, nicméně jsem tam byla asi po dvou letech a odvezla jsem si odtamtud pár super kousků, které bych tady v Praze nesehnala. Včetně tohodle svetru!:)

Mimo jiné i to je důvod, proč jsem tak nadšená z první pobočky Forever 21 v ČR. Protože mi tady chybí ty obří třípatrové americké obchody, kde seženete opravdu všechno, na co si vzpomenete. Jako v Primarku. Potřebujete ponožky? Jďete do Primarku. Potřebujete lak na nehty? V Primarku mají asi 150 barev. Potřebujete kabelku? Primark. Boty? Není problém.

Kvalitu už tady rozebírat nebudu, to už všichni víme. Forever 21 je ale myslím takový lepší Primark, takže se na jeho otevření opravdu upřímně těším.

A co vy? Nakupovali jste někdy v Primarku nebo ve Forever 21? Jak se vám tyhle dva obchody zdají?:)

V souvislosti s otevíračkou jsem pro vás měla i dvě soutěže, jedna už skončila a druhá je do zítra, tak se nezapomeňte zapojit. K dispozici mám dva vouchery na 500,-, za což se dá pořídit už nějaký slušný kousek:)) Pravidla soutěže najdete na mém instagramu u fotky se žlutým křivákem:))))

A připomínám ještě i soutež s Lee, kde můžete vyhrát celý outfit právě od Lee a jejíž pravidla najdete tady na blogu u článku s parkou:)))

Mimochodem, právě obědvám steak s batáty a zjistila jsem, že batáty chutnají jako kaštany, co prodávají kolem Vánoc na Staromáku! Napadlo to už někdy někoho? 😀

Pa,
E.

img_1511
img_1546
img_1507
img_1493
img_1469
img_1467
img_1449
img_1565
img_1561

WEARING: 

Sweater – Primark
Top – Primark
Pants – H&M & homemade
Shoes – Nike
Hat – Accessories
Handbag – Zoot