Nezáleží na tom, kolik svetrů si pod kabát vezmeš, stejně je ti zima

bm3a6805

Ahoooj!

Už by bylo trapné psát o tom, že mám nový kabát, takže o tom už radši pomlčím… (ale mám nový kabát!:D). Ale zjistila jsem jednu zásadní věc:

Nezáleží na tom, kolik svetrů si pod kabát vezmeš, stejně je ti zima. 

Když si vezmu, že vlastně zima ještě ani oficiálně nezačala a já mám husí kůži už jen při pomyšlení vyjít ven z domu nebo vylézt z auta, každý den přemýšlím, co budu až do února tady v Praze dělat! Asi zmrznu.

Dnešek opět trávím ve škole, už aby byl konec! Ráno jsem stihla nechat odtáhnout moje další nepojízdné auto (!) a ještě odvézt do servisu to mamčino, kterému na dálnici náklaďák sejmul zrcátko. Ta auta jsou nějaká prokletá poslední dobou! Ještě se mi v noci zdálo, že jsem měla bouračku asi po 5 minutách, co jsem odjela z autosalonu s fungl novým autem, tak doufejme, že se nic takového zítra nestane. V pátek mám naplánovanou spontánní cestu do Drážďan, tak se na Prager Strasse těším na Pražáky:D Jo, já vím, jsem jedním z nich, takže nemůžu moc nadávat, nicméně já se vždycky v Drážďanech nevyjadřuju, aby to nikdo nepoznal, protože mi je jasné, jak tam jsme oblíbení, hahaha:)

Tak se mějte famfárově a krásný zbytek středy přeju!:)

E.

bm3a6811
bm3a6818
bm3a6845
bm3a6854
bm3a6855
bm3a6863

WEARING: 

Coat – Zara
Sweater – Bershka
Shirt – Gant
Pants – Zara
Shoes – Adidas Originals