První den bez berlí

Ahooj!

Konečně jsem odhodila berle a sloní nohu a učím se znovu chodit. Připadám si jako malé dítě, protože občas zakopnu o svoje vlastní nohy a kotník mi pořád moc nedrží, takže se občas pěkně klesnu do kolen, anižbych viděla nějakýho pěknýho kluka:D Pravé lýtko mám od toho levého poloviční a svaly na něm mi vůbec nefungují. Normálně si nestoupnu na špičky, jako kdybych ten sval ani neměla.

Ortézu jsem sundala o tři týdny dříve, než jsem měla, ale začly mě tak bolet záda a koleno z toho, jak jsem chodila tři týdny křivě, že jsem to zahodila a pomalu rehabilituju:) Každopádně moc díky všem, kteří mi přáli brzké uzdravení – evidentně je můj kotník poslechl!

Anyways, minule mi Martin řekl, že si až teď všimnul, že v každém článku i v češtině používám slovo „anyways“. Vím o tom, ale přijde mi, že pro tohle slovo neexistuje správný překlad. Ani „každopádně“ ani „nicméně“ se na začátek věty prostě nehodí. Takže pokud vám tohle někdy vrtalo hlavou, tak teď už víte:) Taky jsem od vás dostala už tři dotazy (!) v průběhu minulého týdne, kdo je vlastně ten Martin, že o něm píšu skoro v každém článku:D Je to můj kameraman MM a fotograf, který vždycky vypustí z pusy takovou hlášku, že to sem musím vždycky napsat. Shodou okolností i bývalý spolužák z VŠE, ale je to lemra líná a vykašlala se na to (ahoj Martine:DDD).

Taky bych chtěla napsat, že jsem si vědoma toho, jaké jsou tyhle fotky klišé. Přichází jaro a všichni se fotí s rozkvetlými třešněmi, takže originalitu tyhle fotky trochu postrádají, ale hodily se mi na Instagram:D

Taky jsem si myslela, že když nebudu moct chodit, že nebudu aspoň chodit po obchodech, ale pěkně jsem se spletla, protože při první příležitosti jsem si otevřela svoje oblíbené e-shopy a nakupovala snad ještě víc, než normálně. Mám nové kalhoty, které jsem si vyhlídla v Mangu, ale vzhledem k tomu, že neměli nikde mojí velikost, vyštrachala jsem je na Answearu (odkaz dole pod článkem).

Taky už pomalu začínám plánovat svoje letní cestování a bude toho strašně moc, ale o tom až v příštím článku, ať se taky máte na co těšit. Všechno jsou to ale neuvěřitelně zajímavé a fotogenické destinace!:)

Tak já se letím zase učit! Státnice za 9 dní! Ááááááá!
Pa,
E.

WEARING: 

Coat – Lindex
Pants – Mango
Shoes – Adidas
Shirt – Gant