Víkendový workout

img_0606

Ahoooj!

Další mega-krátký víkend je za námi a já samozřejmě ani nevím, že nějaký byl! Proč to všechno tak strašně letí?! 🙁

V neděli se mi nechtělo do mého fitka, kde trávím každý den několik hodin. Zatoužila jsem zase po prázdném fitku, kde budu mít na svůj trénink klid a nebude na mě nikdo mluvit. A proto jsem zase sjela do Sokolovny v Průhonicích, kde opravdu nebyla ani noha! Dala jsem si po dlouhé době zase celé tělo a zničila se takovým způsobem, že když jsem přišla domů, musela jsem si ještě hoďku zdřímnout.

Zbytek víkendu jsem strávila jak jinak, než natáčením, psaním seminárek do školy a obžerstvím:D Dostala jsem adventní kalendář a vyjedla jsem políčka do 15. prosince i přesto, že ještě prosinec ani nezačal!:D No, pro mě platí jediné pravdilo – když doma žádné sladkosti nemám, tak je nejím, takže v mojí lednici byste přes týden našli jen vajíčka, maso a zeleninu.

Tenhle týden mě čeká ještě další obíhačka kolem auta, spousta deadlinů ve škole a asi milion tréninků, takže blog budu teď asi trochu flákat. Přemýšlela jsem ale, že na Vánoce někam vyrazím na pár dní s mamkou, jen se nemůžeme rozhodnout kam, nicméně bychom rády asi někam do tepla. Máte někdo nějaké tipy? Nebyl někdo z vás v prosinci třeba na Kanárech? 🙂 Budu ráda ale i za jakékoliv jiné tipy! :)))

Krásné pondělí!
E.

img_0596
img_0576
img_0554
img_0543
img_0498